• Merkezi Şube Yönetimi

MyAdmin, zincir yapıya sahip işletmelerin ihtiyaç duydukları tüm operasyonları tek bir merkez üzerinden yönetilebilmesini sağlayan sistemdir. Bu sistem; şubede başlayıp merkezde sonlanan satış işlemlerinin tek bir yapı üzerinden online olarak takip edilmesini ve yönetilmesini sağlar. Restoran, fast-food ve kafe gibi işletmelere uygundur. Bununla birlikte MyAdmin sipariş, stok ve maliyet kontrol gibi kapsamlı modülleri de içerir.

Temel Özellikler

Şubelerin online olarak merkezden yönetilmesini sağlar.
Merkezi ürün tanımlaması ve fiyatlandırma işlemleri yapılır.
İşletmenin ürün ve stoklarını şube ve depo bazında takip eder.
Merkezi olarak şubelere şifreler tanımlanır.

Ürün bazında şubeler arası ayarlama yapılır.
Şubelerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin siparişleri merkezi olarak verilir.
Merkezi sistem üzerinden tüm şubelere anlık mesaj gönderilir.
Data Center özelliği ile şubelerdeki tüm veriler merkeze otomatik olarak gönderilir.

Popüler birçok ERP uygulamaları (Logo, Netsis, Paraşüt, Nebim, Luca-net, SAP, Zirve ve Mikro) ile online entegrasyonu bulunmaktadır.
Merkezi raporlama yapılır. Raporlar mobil telefon üzerinden takip edilebilir.
Kullanıcılar için; Şube, Bölge Sorumlusu, Bölge Müdürü, İşletme Sahibi gibi hiyerarşi tanımları yapılır. Sadece belirli şubelere ve belirli raporlara erişim imkanı sağlanır.
Sistem üzerinden yapılan online ve otomatik iletişim sayesinde merkez ile şubeler arasındaki telefon ve faks trafiği sonlanır. Böylece zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Ayrıca insan kaynaklı hataların önüne geçilir.

İşletmeler için merkezi ve kontrollü satın alma sağlayarak, stok maliyetlerini azaltır.
Dahili üretim modüllerinde kapsamlı ve 3D reçete tanımları ile net ürün maliyetleri çıkartılır. Böylece her ürünün maliyetini hesaplar.
Kapsamlı ve ayrıntılı çift taraflı ERP entegrasyonu sayesinde hem stok hem de muhasebe alanında doğru sonuçlar alır ve zaman kayıplarını önler.