• Fast Food Otomasyonu

RESTO Fast Food Otomasyonu (Hızlı Satış Otomasyonu); Self Servis satış yapan işletmeler için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür. Fast Food ürün satışı yapan işletmelerde ürün kalitesi kadar hız da önemlidir. RESTO Fast Food Otomasyonu, ihtiyaç duyduğunuz hıza ulaşmak için en karmaşık menu siparişlerini bile kolayca düzenlemenizi sağlayan bir yapıya sahiptir.

Temel Özellikler

RESTO ile entegre olarak çalışan Kiosk-Self Order sistemi ile müşteri siparişini kendi verir ve kasaya uğramadan ödemesini yapar.
Yemek Sepeti, Getir Yemek ve Trendyol Yemek siteleri ile entegredir. Bu siteler üzerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak RESTO ekranında görüntülenir.
Paket Web uygulaması ile, markanıza özel ve işletmenize ait web sitenizden komisyonsuz olarak gelen siparişler, RESTO ekranında anında görüntülenir.

Paket Lokal ile, sabit telefon hatlarınız üzerinden gelen paket siparişler RESTO ekranında görüntülenir.
Call Center paket ile, çok şubeli zincir işletmeler için tek merkezden telefonla sipariş alınır. Lokasyona göre en yakın şubeye otomatik olarak yönlendirilir.
RESTO’ya entegre olarak tartılı ürünler için elektronik terazi ve barkodlu ürünler için de barkod okuyucu ile ürün girişi yapılır.

RESTO, PayCell ve HopiPay ile entegredir. Online temassız ödeme işlemleri bu sistemler tarafından yapılır.
Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde geliştirilmiş özelliklere sahip RESTO Müşteri Sadakat Sistemi ile müşterilerinize kampanyalar uygulayabilir, kupon dağıtabilir ve puan biriktirmelerini sağlayabilirsiniz. Biriken puanlar daha sonraki alışverişlerde kullanılır.aları sağlanır.
RESTO Anket ve Müşteri Şikayet Yönetimi çözümü ile müşterilerinizin işletme hakkındaki görüş ve düşüncelerini ölçebilir ve memnuniyet yönetimi yapabilirsiniz.

Bekleyen müşteri sistemi ile birden fazla siparişi aynı anda yönetebilirsiniz.
Yönetilebilir menü ekranı ile popüler ürünlere hızlı erişim için ürün listesi oluşturabileceğiniz gibi, satışını arttırmak istediğiniz ürünler için de her ürün listesine kısayol oluşturabilirsiniz.
Combo menü ve Fix menü özellikleri ile promosyon menüler oluşturabilirsiniz.
Her ürüne farklı çeşni seçeneği ile siparişleri müşterinin tam istediği şekilde mutfağa kolay ve sorunsuzca iletebilirsiniz.
Numaratör ve Hot Spot sistemleri ile entegre çalışır.

Happy Hours (Mutlu saatler) özelliği ile istediğiniz gün ve saatte otomatik indirim veya artırım uygulayabilirsiniz.
Siparişler kasa önü yazıcıya ve mutfak yazıcılarına otomatik gönderilir.
Mutfak bilgi ekranı ile entegre çalışır.
Promosyon menülerde içecek veya gramaj değişikliklerini kolayca yönetebilirsiniz.

Sepet toplamını 5 farklı para biriminde aynı anda görüntüleyebilirsiniz.
GMP-3 protokolü ile Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlara entegredir.
Aynı kasa sisteminde 2 kasiyeri 2 farklı çekmece ile yönetebilirsiniz.
Hızlı Servis Modülüne özel birçok analiz ve rapor ile işletmeniz hakkında daha çok bilgiye sahip olacaksınız.