• Garson El Terminali

Garson El Terminali; alakart hizmet sunan işletmelerde masa başı sipariş sürecini kısaltarak servisi hızlandırmak ve sipariş takibini kolaylaştıracak birçok özelliği bünyesinde bulunduran bir mobil uygulamadır.

Temel Özellikler

Garson el terminalleri, iOS ve Android akıllı telefonlar veya tabletlerle sipariş almanızı sağlar. Kağıt adisyonlara sipariş yazmanıza gerek kalmaz.
Sipariş bekletme ve marş/hazırlansın özellikleri ile garson henüz masadan ayrılmadan siparişler mutfak ekibinize iletilir.
Konuklarınızın başlangıç, ana yemek ve tatlı gibi siparişleri aynı anda alınır.
Garson el terminalleri, Resto Satış Noktası Yönetim Sistemi ile oluşturulan kullanıcı yetkileri ile çalışır. Onlarca özel konfigürasyonu ile sipariş süreçlerinizi özelleştirebilir, garson izolasyon ve transfer özellikleri ile gerçek performans ölçümlemesi yapılır.
Sistem, Resto CRM sistemi ile entegre çalışır, konuklar masalar ile ilişkilendirilebilir. Ayrıca konuklara özel kampanya ve promosyonlar uygulanır.
Resto CRM sistemi üzerinden yapılan ‘Garson Çağır’ ve ‘Hesap İste’ gibi istekler, ilgili masanın garsonuna otomatik olarak bildirilir.
Sistem, Resto Mutfak Ünitesi ile entegre çalışır. İlgili garsonun siparişi hazır olduğunda garsona otomatik olarak bildirim iletilir.
Satış ekranında tüm açık masalar listelenir ve masalar ile ilgili istatistikler incelenebilir.