• Pastane Otomasyonu

RESTO Pastane Otomasyonu; Pastane türü işletmelerde siparişler; teraziler, barkod okuyucu, dokunmatik ekrandan giriş ve garson el terminalleri kullanılarak alınabilir. Bununla beraber, işletme aynı anda “hızlı satış”, “masaya satış” ve “paket servis” işlemlerini de birlikte yapmak ister. RESTO Pastane Otomasyonu tüm bu farklı satış yöntemlerini birlikte ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır.

Temel Özellikler

Android ve IOS tabanlı garson el terminalleri ile siparişler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alınır.
Yemeksepeti, Getir Yemek ve Trendyol Yemek siteleri ile entegredir. Bu siteler üzerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak RESTO ekranında görüntülenir.
Paket Web uygulaması ile, işletmenize ait web sitenizden komisyonsuz olarak gelen siparişler, RESTO ekranında anında görüntülenir.

Paket Lokal ile, sabit telefon hatlarınız üzerinden gelen paket siparişler RESTO ekranında görüntülenir.
Call Center paket ile, çok şubeli zincir işletmeler için tek merkezden telefonla sipariş alınır. Lokasyona göre en yakın şubeye otomatik olarak yönlendirilir.
RESTO’ya entegre olarak tartılı ürünler için elektronik terazi ve barkodlu ürünler için de barkod okuyucu ile ürün girişi yapılır.

RESTO, PayCell ve HopiPay ile entegredir. Online temassız ödeme işlemleri bu sistemler tarafından yapılır.
Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde geliştirilmiş özelliklere sahip RESTO Müşteri Sadakat Sistemi ile müşterilerinize kampanyalar uygulayabilir, kupon dağıtabilir ve puan biriktirmelerini sağlayabilirsiniz. Biriken puanlar daha sonraki alışverişlerde kullanılır.
RESTO Anket ve Müşteri Şikayet Yönetimi çözümü ile, müşterilerinizin işletmeniz hakkındaki görüş ve düşüncelerini ölçebilir ve memnuniyet yönetimi yapabilirsiniz.

Bizerba SC / BS / KH / XC serisi teraziler ile tam entegre çalışır.
DiGi RM5800+ serisi teraziler ile tam entegre çalışır.
Kasa sisteminde; ürün fiyat değişimi, ürün eklenmesi, ürün silinmesi işlemleri yapıldığında bu işlemler otomatik olarak anında terazilerde de yansır.
Müşteri veya reyon düzeni ile aynı anda farklı siparişler yönetilir.

Birden fazla terazi sepetini birleştirebilir, üzerine ürün ekleyebilir veya bir masa ile birleştirilebilir.
Barkod okuyucu ile ürün satışı yapılır.
Otomatik yuvarlama sistemi ile farklı gramaj satışlarından oluşacak küsuratları otomatik olarak kabul edeceğiniz en küçük bozuk para katlarına yuvarlama yapılır.
Ürün arama ve fiyat sorgulama kısa yolları ile müşteri taleplerine hızlı cevap vermenize olanak sağlar.