• Paket WEB

Paket WEB, işletmeye özel online Paket Satış ve Sipariş Yönetim Sistemidir. Her işletmeye göre hızlıca uyarlanabilen bu sistem, işletmenin kendi web sitesi üzerinden sipariş almasını sağlar. Bununla birlikte kendinize ait bu web sitesi ile Yemeksepeti/Getir Yemek/Trendyol Yemek sistemlerine benzer şekilde sipariş alabilirsiniz. Kendinize ait web sitenizde hiçbir şekilde komisyon ödemezsiniz.

Kupon ve kampanya gibi uygulamaları içeren CRM modülü ile hem iş hacminizi hem de marka değerinizi artırabilirsiniz. Paket WEB, hem iş verimliliğinizi hem de karlılığınızı artıracaklardır. Bu sistem uygun aylık fiyatlarla her türlü sorununuza çözümler sunmaktadır.

Temel Özellikler

Paket WEB, modüler yapısı ile her bütçeye uygundur. Aylık kiralanabilir ve ilk yatırım maliyeti yoktur. Standart Modül, Firmaya Özel Mobil Uygulama, Yemeksepeti/Getir Yemek/Trendyol Yemek entegrasyonu ve CRM gibi birçok seçenekle, sipariş ve paket servis süreçlerinde işletmelerin ihtiyaçlarına göre çözümler sunmaktadır. Bu sistemde, alınan bütün siparişler tek ekranda görüntülenmektedir.

Firmaya Özel Mobil Uygulama

Paket WEB, firmanıza özel App Store ve Google Play Store’da size ait marka ve isimde, özel bir uygulama olarak da yayınlanmaktadır. Kendinize ait web sitenizden sipariş alabilmeniz yanında bu mobil uygulama üzerinden de kolay ve hızlı bir şekilde sipariş alabilirsiniz. Bu aynı zamanda marka değerinizi artıracaktır.